?> Region galicyjski | Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA - Katalog

Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA – Katalog

Katalog profesjonalnych placówek leczenia alkoholizmu, powikłań choroby alkoholowej, współuzależnienia, DDA, zawiera informacje, dane adresowe.

Region galicyjski

No Comments »


Pokaż region galicyjski na większej mapie

Telefon do regionu:             795 753 451
dyżur: od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 -13.00 i 19.00 – 21.00

Bielsko – Biała, grupa „Motyl”, Klub  „Arka”,
ul. Krasińskiego 17,
środa – 17.00   (ost.)

Bielsko – Biała, grupa „Niezależna”, Bielskie Towarzystwo Trzeźwości,
ul. Inwalidów 6,
czwartek – 17.00  (ost.)

Bukowina Tatrzańska, grupa „Albinka”, Dom Sióstr „Sługi Jezusa”,
ul. Długa 10,
niedziela – 17.00  (1)

Chrzanów, grupa „Radość”, Dom katechetyczny Kościoła Św. Michała,
czwartek – 18.00

Kraków, grupa „Nadzieja”, Kościół Miłosierdzia Bożego,
os. Na Wzgórzach,
środa – 18.30      (1)

Kraków – Podgórze, grupa „Wanda”,  NZOZ „Ergomed”
ul. Bonarka 18,
wtorek – 18.00   (1)

Kraków -Nowa Huta, grupa „Maria III”, Kościół Św. Maksymiliana Kolbe (salka nr 9),
Os. 1000-lecia 86,
czwartek – 19.00 (1)

Kraków – Nowa Huta, grupa „Kalina”, Kuchnia Św. Józefa – Kościół Św. Józefa, Os. Kalinowe,
poniedziałek – 18.00 (1)

Kraków-Prądnik, grupa „Sasanka”, Centrum Medycyny Profilaktycznej, 1p.
ul. Komorowskiego 12,
czwartek – 17.00

Kraków-Podgórze, grupa „Dorosłe Dzieci”, Al-Anon Dorosłe Dzieci, NZOZ „Ergomed” obok Mc Donalda,
ul. Bonarka 18,
poniedziałek – 18.00 (ost.)

Kraków – Prokocim, grupa „Gamma”, Salka katechetyczna
przy Kościele MB Dobrej Rady,
ul. Dygasińskiego 44a,
poniedziałek – 18.00

Kraków – Śródmieście, grupa „Victoria”, Poradnia Dobrej Nadziei
ul. Batorego 5,
piątek – 18.30 (1)

Libiąż, Dom Parafialny przy kościele Św. Barbary,
środa – 18.30 (1)

Limanowa, grupa „Uzdrowienie”, MOPS,
ul. Kilińskiego 11,
czwartek – 17.00

Mszana Dolna, grupa „Siloe” Dom Parafialny Kościoła Św. Michała Archanioła
ul. Jana Pawła II
wtorek 17.00

Myślenice, grupa „Wrzos”, Budynek „Sokół”,
ul. Jordana 3,
środa – 17.00 (1)

Nowy Sącz, grupa „Rita”, SOiK, (pomiędzy „Europą” a szpitalem)
ul. Śniadeckich 10,
czwartek – 15.30 (ost.)

Olkusz, grupa „Quo Vadis”, Klub  Abstynenta  „Krokusy”,
ul. Szpitalna 9,
środa – 18.00 (3)

Oświęcim, grupa „Przeznaczenie II”, Salka katechetyczna Kościoła Św. Maksymiliana (I p.),
Pl. Św. Maksymiliana 2,
piątek – 18.00 (ost.)

Oświęcim, grupa „ELIZA „, ZOZ Poradnia Odwykowa, okolice dworca PKP ,
ul. E. Orzeszkowej 1,
poniedziałek – 17.00 (ost.)

Proszowice, grupa „Prosta”, Dom paraf. Najświętszej Marii Panny,
ul. 3-go Maja,
czwartek – 18.00 (ost.)

Skała, grupa „Pomocna Dłoń”, Dom kultury IIIp.,
ul. Bohaterów Września 42,
czwartek – 18.00 (1)

Skawina, grupa „Vita Rosa”, Centrum Wspierania Rodziny
ul. Ks. J. Popiełuszki 17, (koło sklepu „Ajka”),
środa – 18.00 (1)

Tarnów, grupa „Rodzina”, Sala Caritas Kościół Misjonarzy,
ul. Krakowska 41
poniedziałek – 17.30

Tarnów, grupa „Spokój”, Dom katedralny,
Plac Katedralny 1,
czwartek – 18.00 (2)

Wieliczka, grupa „Horyzont”, Centrum Profilaktyki i Promocji Zdrowia,
ul. Pocztowa 1, sala nr 11, obok cmentarza
piątek – 17.00

Wisła, grupa „U źródeł”, centrum Wisły,
plac Hoffa 3,
czwartek – 17.00

Zakopane, grupa „Hestia”, Dom katechetyczny za Kościołem Św. Rodziny,
ul. Jana Pawła II 4,
środa – 17.30 (1)

Zakopane, grupa „Światło”, drewniany domek za szpitalem,
ul. Kamieniec 10c,
sobota – 16.00 (1)

Zielonki, grupa „Nadzieja”,
ul. Krakowskie Przedmieście 112
środa – 18.00 (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.