?> Region wielkopolski | Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA - Katalog

Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA – Katalog

Katalog profesjonalnych placówek leczenia alkoholizmu, powikłań choroby alkoholowej, współuzależnienia, DDA, zawiera informacje, dane adresowe.

Region wielkopolski

No Comments »


Pokaż region wielkopolski na większej mapie

napisz do nas: region_wielkopolski@al-anon.org.pl

Buk, grupa „Nowe Życie”, Urząd Miasta i Gminy,
ul. Ratuszowa 2, 64-320 Buk
czwartek – 18.30  (1)

Czarnków, grupa „Stokrotka”, Miejski  Ośrodek  Promocji  Zdrowia,
os. Parkowe  10,
środa – 18.00

Gostyń, grupa „Iskierka”, Salka Katechetyczna,
ul. Wolności, 63-800 Gostyń
piątek – 18.00

Chodzież, grupa „Atena”, Miejski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
ul. Reymonta 12
czwartek – 16.30 (1)

Grodzisk Wielkopolski, grupa „Ozdrowienie”, Probostwo
przy parafii Św. Jadwigi,
ul. Kościelna 4, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
piątek – 18.00  (1)

Jarocin, grupa „Pokój i Dobro”, Muzeum „Skarbczyk”
Park Miejski 1 ,
wtorek – 18.00  (1)

Kalisz, grupa „Promyk – Droga”, Klub Abstynencki „Trzeźwość i Zdrowie”
ul. Hanki Sawickiej 43,
poniedziałek – 18.00  (1)
Kalisz, grupa „Tęcza”, Klub Abstynenta „Jantar”
ul. Śródmiejska 23,
piątek – 17.00  (1)
Kalisz, grupa „Iskierka”, Poradnia Leczenia Uzależnień
ul. Lipowa 5,
piątek – 19.00 (1)

Kępno, grupa „Maria”, Klub Abstynenta
Mianowice 3a, 63-600 Kępno
poniedziałek – 17.00 (ost.)

Koło, grupa „Ukojenie”, Kościół M. B. Częstochowskiej,
ul. Blizna, 62-600 Koło
wtorek – 18.00

Kościan, grupa „Zorza”, Dom Katechetyczny,
ul. Ks. Prym. St. Wyszyńskiego 12, 64-000 Kościan
wtorek – 18.00  (1)

Koziegłowy, grupa „Marysieńka”, Salka przy kościele M. B. Fatimskiej,
os. Leśne, 62-028 Koziegłowy
poniedziałek – 19.00   (1)

Kowalew, grupa „Walentynki”, Dom Katolicki
ul. Dworcowa 67,
poniedziałek – 19.00 (ost.)

Krotoszyn, grupa „Gracja”,
ul. Mickiewicza 2,
wtorek – 18.00 (ost.)

Leszno, grupa „Betania”, Dom Katechetyczny „Betania” przy parafii św. Krzyża,
pl. Dr Metziga, 64-100 Leszno
czwartek – 18.00

Łobżenica, grupa „Wiktoria”,
ul. Sikorskiego 1, 89-310 Łobżenica
czwartek – 18.00

Mosina, grupa „Irena”, Mosiński Ośrodek Kultury
ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina
wtorek – 18.00 (ost.)

Nowy Tomyśl, grupa „Światło”, Salka Terapeutyczna (naprzeciw Straży Pożarnej),
ul. Wielkopolska, 64-300 Nowy Tomyśl
poniedziałek – 18.00   (ost.)

Ostrów Wielkopolski, grupa „Krystynka”, Klub Abstynenta
ul. Kolejowa 24b,
środa – 18.00 (1)
Ostrów Wielkopolski, grupa „Katarzyna”,
ul. Kaliska 55,
czwartek – 17.00 (ost.)

Ostrzeszów, grupa „Barka”, Klub Abstynenta
ul. Pocztowa 2,
piątek – 16.30

Piła, grupa Al-Anon Dorosłe Dzieci, Klub Abstynenta „Kotwica”,
ul. Kwiatowa 2,  64-920 Piła
wtorek – 18.00
Piła, grupa „Femina”, Klub Abstynenta „Kotwica”,
ul. Kwiatowa 2,  64-920 Piła
czwartek – 18.00  (ost.)

Poznań, grupa „Ariadna”, PIK AA,
ul. Dąbrowskiego 28, 60-841 Poznań
poniedziałek – 18.30   (1)
Poznań, grupa „Okna”, Al-Anon Dorosłe Dzieci, Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”,
al. Marcinkowskiego 24, 61-827 Poznań
środa – 18.30
Poznań, grupa „Dorota”, Kościół p.w. św. Marcina,
ul. Św. Marcin 13, 61-803 Poznań
poniedziałek – 9.00    (1)
Poznań, grupa Jutrzenka”, parafia Św. Trójcy
ul. 28 Czerwca 1956r nr 228, 61-195 Poznań
środa – 18.00
Poznań, grupa „Maria-Teresa”, Salka Katechetyczna przy kościele św. Rocha,czwartek – 19.00  (1)
Poznań, grupa „Promyk”, Klub Abstynenta „Zwycięstwo”,
ul. Litewska 8, 60-514 Poznań
środa – 18.00 (1)
Poznań, grupa „Radość”, Klub Abstynenta,
ul. Małeckiego 11, 60-708 Poznań
środa – 17.45   (1)
Poznań, grupa „Ratajanka”, Osiedlowy  Dom Kultury „Na Skarpie”,
os. Piastowskie 104,
wtorek – 18.00   (1) (z wyjątkiem lipca i sierpnia)
Poznań, grupa „Sofia”, Salka Katechetyczna przy kościele św. Wojciecha,
Wzg. Św. Wojciecha 5, 61-748 Poznań
środa – 19.00  (1)
Poznań, grupa „Stefania”, Salka Katechetyczna B przy parafii Opatrzności Bożej,
ul. Gieburowskiego 4, 60-681 Poznań
piątek – 19.00  (1)
Poznań, grupa „Śródka”, Klub Abstynenta (piwnica),
os. Polan 13, 61-123 Poznań
czwartek – 18.00
Poznań, grupa „Uśmiech”, Ośrodek Terapii Uzależnień,
Pl. Kolegiacki 12, 61-739 Poznań
środa – 18.15 (1)
Poznań, grupa „Iskierka Nadziei”, Sala Jana Pawła II w kościele św. Jana Bosko,
ul. Pszczelna 20, 61-658 Poznań
piątek – 11.00  (1)
Poznań,  grupa „Jedność”, Salka parafialna przy kościele Św. Michała,
ul. Stolarska 7, Poznań
poniedziałek – 18.00   (1)
Poznań,  grupa „Zmartwychwstanie”, salka przy kościele Zmartwychwstańców,
ul. Dąbrówki 4 , Poznań
wtorek – 19.30 (1)

Przygodzice, grupa „Nadzieja”, Organistówka,
Przygodzice – Czarny Las
poniedziałek – 17.00

Przygodzice, grupa „Przyjaźń”, Al-Anon Dorosłe Dzieci, salka Kościoła św. Marcina,
Przygodzice
piątek – 16.00

Rawicz, grupa „Odnowa”,
ul. Sarnowska 1, 63-900 Rawicz
czwartek – 18.00

Rogoźno, grupa „Promyk”, Poradnia  Terapeutyczna,
ul. Fabryczna  5, 64-610 Rogoźno
wtorek – 19.00   (1)

Słupca, grupa „Dzidka”, Stowarzyszenie Centrum,
ul. Traugutta 10, 62-400 Słupca
poniedziałek – 18.00  (2)

Strzałkowo, grupa „Motyle”, Świetlica  socjoterapeutyczna,
ul. Powidzka 2a, 62-420 Strzałkowo
czwartek – 18.00   (2)

Swarzędz, grupa „Światełko”, Dom Akcji Katolickiej Ip,
ul. Św. Marcina 7/4, 62-020 Swarzędz
czwartek – 18.00  (2)

Szamotuły, grupa „Halszka”, Klub Abstynenta,
ul. Franciszkańska 6, 64-500 Szamotuły
wtorek – 18.00   (ost.)

Śrem, grupa „Basia”, Stowarzyszenie „Kotwica”, „KONWIKT” s. nr 10,
ul. Poznańska 13, 60-300 Śrem
poniedziałek – 17.00

Wągrowiec, grupa „Stokrotka”, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów alkoholowych,
ul. Lipowa 24
poniedziałek – 18.00   (ost.)

Wolsztyn, grupa „Muszelka”, Sala Urzędu Miejskiego,
ul. Drzymały 1,
poniedziałek – 19.00  (3)

Wronki, grupa „Nadzieja”, Ośrodek Pomocy Społecznej,
ul. Powstańców Wielkopolskich 23, 64-510 Wronki
piątek- 19.00 (3)

Zielona Góra, grupa „Anka”, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Dromader”,
ul. Drzewna 13, 65-060 Zielona Góra
wtorek – 17.00

Żary, grupa „Pokój”, Klub Abstynenta,
ul. Podchorążych 31, 68-200 Żary
środa – 18.00

Okręg bydgoski
Telefon do okręgu: 696 280 586
dyżur: w godz. 800 – 2200

Barcin, grupa „Przystań”, Zakład Opieki Zdrowotnej Ip. pokój 217,
ul. Mogileńska 5, Barcin
czwartek – 17.30  (ost.)

Bydgoszcz, grupa „Teresa”, Poradnia Odwykowa,
ul. Dworcowa 67, 85-009 Bydgoszcz
środa – 11.00  (1)
Bydgoszcz – Fordon, grupa „Mateusz”, parafia św. Mateusza
ul. Skarżyńskiego 4, 85-790 Bydgoszcz
wtorek – 18.30  (1)
Bydgoszcz, grupa „Tęcza”, Poradnia Odwykowa,
ul. Dworcowa 67, 85-009 Bydgoszcz
czwartek – 18.00 (1)
Bydgoszcz, grupa „IV Stopień”, BORPA
ul. Przodowników Pracy 12, 85-009 Bydgoszcz
piątek – 18.15  (1)
Bydgoszcz, grupa „Słoneczka”,  Al-Anon Dorosłe Dzieci, BORPA
ul. Przodowników Pracy 12, 85-009 Bydgoszcz
środa – 17.00

Chełmża, grupa „Qvo Vadis”, Świetlica MOPS
ul. Tumska 12, Chełmża
wtorek – 17.00  (ost.)

Grudziądz, grupa „Jadwiga”, Dom Parafialny przy Kościele św. Stanisława Biskupa,
ul. Konstytucji 3-go Maja 45
niedziela – 17.00  (1)
Grudziądz, grupa „Radość”,
ul. Toruńska 6,
wtorek 17.00 (4)

Toruń, grupa „Jantar”, Klub „Jantar”
ul. Dziewulskiego 12,
środa (za wyjątkiem wakacji) – 18.00  (4)
Toruń, grupa „Magnez”, Klub Abstynenta „Flisak”
ul. Gagarina 152, 87-100 Toruń
wtorek – 17.30
Toruń, grupa „Przedpołudniowa”, Klub Abstynenta „Flisak”
ul. Gagarina 152, 87-100 Toruń
środa – 11.00 (ost.)
Toruń, grupa „Szansa”, Ośrodek Terapii Uzależnień
ul. Bydgoska 1, 87-100 Toruń
wtorek – 18.30  (ost.)

Tuchola, grupa „Jutrzenka”, Poradnia Uzależnień i Współuzależnień
ul. Świecka 45/11, w podwórzu, 89-500 Tuchola
poniedziałek – 18.00 (1)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.