?> Region warszawski | Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA - Katalog

Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA – Katalog

Katalog profesjonalnych placówek leczenia alkoholizmu, powikłań choroby alkoholowej, współuzależnienia, DDA, zawiera informacje, dane adresowe.

Region warszawski

No Comments »


Pokaż region warszawski na większej mapie

Telefon do regionu:             +48 0 606 919 215
napisz do nas: region_warszawski@al-anon.org.pl

Ciechanów, grupa „Jedność”, Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Batalionów Chłopskich 18a,
poniedziałek – 18.00

Garwolin, grupa „Monika”, Stowarzyszenie „Trzeźwymi bądźcie”, obok budynku PZU
ul. Staszica 13,
poniedziałek – 18.00 (2)

Gąbin, grupa „Przebudzenie”,
ul. Stary Rynek 14,
środa – 18.00 (1)

Gostynin, grupa „Nadzieja”, świetlica osiedlowa „Bartek”,
ul. Jana Pawła II 12, (naprzeciw TESCO)
środa – 18.00 (1)

Góra Kalwaria, grupa „My”, Dom parafialny,
ul. Ks. Sajny 2,
niedziela – 17.00

Kotuń, grupa „Zosieńka”,
ul. Kościelna 4,
środa – 17.30

Legionowo, grupa „Gotowość”, Kościół św. J. Kantego,
ul. Schabowskiego 2,
niedziela – 16.30

Legionowo, grupa „Promyk Nadziei”, Kościół,
ul. Schabowskiego 2,
czwartek – 19.00

Łochów, grupa „Promyk Nadziei”, Dom Kultury, Klub Wędkarski,
ul. 1 Maja 24,
wtorek – 18.00

Mińsk Mazowiecki, grupa „Anka”, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie,
ul. Konstytucji 3-go Maja 16,
czwartek – 17.00

Nadarzyn, grupa „Nadzieja”, Dom parafialny,
ul. Warszawska
niedziela – 16.00

Nasielsk, grupa „Prosta Droga”, Dom parafialny (mały domek),
czwartek – 19.00

Nowy Dwór Mazowiecki, grupa „Żyć Inaczej”, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna,
ul. Bohaterów Modlina 40,
środa – 18.00

Ostrołęka, grupa „Azyl”,
ul. Gorbatowa 15 (pałacyk) pok. 51,
środa – 18.30

Ostrówek, grupa „Przebudzenie”, Szkoła Podstawowa,
ul. Szkolna 2,
niedziela – 16.00

Otwock, grupa „Wiosna”, Dom Parafialny przy Kościele,
ul. Kopernika 1 ,
poniedziałek – 18.00

Pilawa, grupa „Odnowa”, na tyłach banku,
ul. Letniskowa 4,
czwartek – 18.00

Piaseczno, grupa „Światło”, Stary dom parafialny,
ul. Puławska/Chyliczkowska,
środa – 18.00

Piastów, grupa „Wdzięczność”, kościół M.B. Częstochowskiej, salka przy wejściu od ul. Powstańców Warszawy
Al. Krakowska 17,
czwartek – 18.00

Płock, grupa „Uśmiech”, Klub Abstynentów
ul. Misjonarska 22,
środa – 16.45 (1)

Płock, grupa „Promyk”, salka przy kościele św. Stanisława Kostki,
ul. Jachowicza 2,
poniedziałek – 17.00 (1)

Płock, grupa „Radość”, Klub Abstynenta,
ul. Misjonarska 22,
wtorek – 17.00 (ost.)

Pruszków, grupa „Pod Bocianem”, Poradnia Odwykowa,
ul. Kraszewskiego 18a,
środa – 17.00

Przasnysz, Miejski Dom Kultury,
ul. 3-go Maja 16,
czwartek – 18.00

Pułtusk, grupa „Nadzieja”, (przystań),
ul. Stare Miasto 28
poniedziałek – 17.30

Radzymin, grupa „Nadzieja”,
ul. Letnia 15
wtorek – 17.00

Różan, grupa „Relaks”,
ul. Mickiewicza 5
czwartek – 18.00

Różan, grupa „Światło”,
Dom Kultury
ul. Mickiewicza 5
wtorek – 17.00

Siedlce, grupa „Nadzieja”, dom parafialny „Bożego Ciała”
ul. Monte Casino,
poniedziałek – 17.00
Siedlce, grupa „Jutrzenka”, klub abstynenta
ul. Młynarska 19,
środa – 17.00

Sierpc, grupa „Arka” klub abstynenta,
ul. Armii Krajowej 1a,
poniedziałek – 17.00

Skierniewice, grupa „Razem”, parafialna kawiarenka kościoła pw. Miłosierdzia Bożego,
ul. św. S. F. Kowalskiej 1,
środa – 18.00 (1)

Skórzec, grupa „Nowe życie” sala przy kościele,
ul. Siedlecka 10,
niedziela – 18.15

Sochaczew, grupa „Kalina”, Dom Kultury,
ul.15 Sierpnia 80,
poniedziałek – 17.00

Sokołów Podlaski, grupa „Pomocna Dłoń”, O.R.P.A.,
ul. M.C. Skłodowskiej,
czwartek – 16.30 (1)

Stoczek, grupa „Metamorfoza”, Stara Plebania,
ul. Kościelna 6,
poniedziałek – 18.00

Tarczyn, grupa „Radość”, Budynek przy kancelarii parafialnej,
ul. Ks. Oszkiela 5,
piątek – 18.00

Trąbki, grupa „Józefinki”, plebania parafii pw. św.Józefa sala katechetyczna,
wtorek – 18.00 (czas zimowy) 19.00 (czas letni)

Warszawa – Anin, grupa „Aninki”, dawne kino Wrzos – podziemie,
ul. Rzeźbiarska 46,
wtorek – 18.00 (ost.)
Warszawa – Falenica, grupa „Odnowa”, Dom parafialny,
ul. Narcyzowa 18,
niedziela – 16.00
Warszawa – Praga Południe, grupa „Wanda”, przy kościele w sali nr 9,
ul. Skaryszewska,
można przychodzić z dziećmi – jest osobna sala dla nich
poniedziałek – 9.30 (1)
Warszawa – Bemowo, grupa „Twarda Miłość”, Przychodnia, sala terapeutyczna na parterze (najlepiej wejść od ul. Powstańców Śląskich)
ul. Czumy 1,
piątek – 17.00
Warszawa – Mokotów, grupa „Akceptacja”, Dom parafialny,
ul. Domaniewska 20,
poniedziałek – 17.00
Warszawa – Mokotów, grupa „Betania”, Dom Parafialny Betania, sala św. Teresy,
ul. Dereniowa 12,
sobota – 10.00
Warszawa – Mokotów, grupa „I Krok”, Dom parafialny,
ul. KEN 101, wejście przy figurce Matki Boskiej,
niedziela – 11.00
Warszawa – Białołęka, grupa „Milenijna”, Punkt kons. ds. prob. alkoh. obok przychodni i ratusza,
ul. Milenijna 2a,
wtorek – 18.00 (ost.)
Warszawa – Praga Południe, grupa „Szansa”, Dom Parafialny przy kościele,
ul. Saska 77,
piątek – 17.00
Warszawa – Praga Południe, grupa „Razem”, sala obok plebanii,
ul. Ateńska 12,
poniedziałek – 18.15
Warszawa – Praga Południe, grupa „Pogodna”, salka przy kościele,
ul. Chłopickiego 2,
piątek – 17.30
Warszawa – Praga Północ, grupa „Lourd”, Sala katechetyczna,
ul. Wileńska 69,
przedostatni mityng w miesiącu – praca na XII Tradycjach
ostatni            ,,             ,,         – praca na XII Koncepcjach
środa – 17.00
Warszawa – Praga Północ, grupa „Anna”, Dom parafialny, Ip. sala św. Mateusza,
ul. Zamiejska 6,
wtorek – 17.00
Warszawa – Śródmieście, grupa „Droga”, Klasztor Dominikanów,
ul. Dominikańska 2,
piątek – 17.00
Warszawa – Śródmieście, grupa „W drodze”, Budynek fundacji „Sto Pociech” przy kościele Św. Jacka (dawne przedszkole)
ul. Freta 20/24a,
czwartek – 18.00
Warszawa – Śródmieście, grupa „Wiosna”, lokal MONAR
ul. Hoża 57 (100 m od ul. E. Plater, przy bramie należy wcisnąć na domofonie nr 42, wejście do sali w głębi podwórka, klatka po prawej, w dół do piwnicy),
(dawniej Lindleya 12), sprzedaż literatury
poniedziałek – 17.00
w dni świąteczne mityngi nie odbywają się
Warszawa – Wola, grupa „Karolkowa”, Dom parafialny, w tym samym czasie w sali obok, mityng ALATEEN
ul. Karolkowa 49,
niedziela – 16.00
Warszawa – Żoliborz, grupa „Przedwiośnie”, Klub Abstynenta,
ul. Żeromskiego 55,
czwartek – 17.00
Warszawa – Żoliborz, grupa „Tylko Dziś”, Poradnia Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnienia,
ul. Żeromskiego 13,
wtorek – 17.00
Warszawa – Żoliborz, grupa „U Kantego”, Dom parafialny,
ul. Krasińskiego 31a,
sobota – 14.00

Węgrów, grupa „Magnolia”, stara plebania,
ul. Strażacka 5,
środa – 17.00

Wołomin, grupa „Razem”, Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień, sala nr 1,
ul. Powstańców 12,
piątek – 17.45

Wyszków, grupa „Klucz”,
ul. Kościuszki 19,
wtorek – 17.30 ,  czwartek – 17.30

Zabrodzie, grupa „Wypłyń na Głębię”, Gminny Ośrodek Kultury,
ul. Reymonta 2,
czwartek – 18.00

Żyrardów, grupa „Nadzieja”, Plebania Kościoła M.B. Pocieszenia,
pl. Jana Pawła II,
poniedziałek – 18.15

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.