?> Region warmińsko – mazurski | Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA - Katalog

Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA – Katalog

Katalog profesjonalnych placówek leczenia alkoholizmu, powikłań choroby alkoholowej, współuzależnienia, DDA, zawiera informacje, dane adresowe.

Region warmińsko – mazurski

No Comments »


Pokaż region warmińsko-mazurski na większej mapie

napisz do nas: region_warminsko-mazurski@al-anon.org.pl

Barczewo, grupa „Nowa Droga”, Klub Integracji Społecznej,
ul. Słowackiego 5, 11-010 Barczewo
czwartek – 17.45

Biskupiec, grupa „Słoneczna Droga”, Lazarus
ul. Armii Krajowej 4A
poniedziałek – 18.00

Dobre Miasto, grupa „Danuta”,  Kolegiata po lewej stronie trzecie drzwi
ul. Orła Białego 30, 11-040 Dobre Miasto
piątek – 15.00

Działdowo, grupa „Nadzieja”, Klub Abstynenta,
ul. Księżodworska 23, 13-200 Działdowo
niedziela – 17.00

Górowo Iławeckie, grupa „Aneta”, Caritas,
ul. Ks. St. Wyszyńskiego 2, 11-220 Górowo Iławeckie
wtorek – 18.00

Jeziorany , grupa „Pomocna Dłoń”, MOPS Jeziorany,
ul. Kajki 20, 11-320 Jeziorany
piątek – 17.00

Kętrzyn, grupa „Jutrzenka”, Klub Abstynenta,
ul. Miejska 7, 11-400 Kętrzyn
wtorek – 18.00
Kętrzyn, grupa „Stokrotki”, Świetlica w Domu Parafialnym przy kościele św. Jerzego,
ul. Zamkowa 5, 11-400 Kętrzyn
czwartek – 18.00

Lidzbark Warmiński, grupa „Słoneczko”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
ul. Góreckiego 7, 11-100 Lidzbark Warmiński
środa – 1630
Lidzbark Welski, grupa „Sasanka”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
ul. Jeleńska 5/47, 13-230 Lidzbark Welski
sobota – 17.00

Mrągowo, grupa „Poziomka”, Kościół bł. B. Seletyńskiej,
ul. Słoneczna 1a, 11-700 Mrągowo
czwartek – 18.00

Olsztyn, grupa „Otucha”, Salka w piwnicy domu parafialnego
przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa,
ul. Mickiewicza 10,
piątek – 18.00
Olsztyn, grupa „Terrorystki”, Sala w piwnicy bud. parafialnego
przy kościele św. Józefa,
ul. Jagiellońska 41, 10-273 Olsztyn
poniedziałek – 19.00
Olsztyn, grupa „Uśmiech”,  wejście wspólne z siłownią „Perfect”
ul. Barcza 12,  10-684 Olsztyn
czwartek – 18.00
Olsztyn, grupa „Odwaga”,  Dom Parafialny przy kościele św. Maksymiliana Maria Kolbego (na domofonie przycisk „SALKA”)
ul. Dworcowa 1B,  10-413 Olsztyn
czwartek – 17.00
(1 kwartał)

Orneta, grupa „Zołzy”, Klub Abstynenta,
ul. 1 Maja 6, 14-510 Orneta
czwartek – 18.00

Ostróda, grupa „Marylka II”,
ul. Paderewskiego 5a
czwartek – 18.00

Szczytno, grupa „Promyk”, Przychodnia Terapii Uzależnień i Współuzależnień,
ul. Kościuszki 20, 12-100 Szczytno
piątek – 17.00

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.