?> Region śląsko – dąbrowski | Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA - Katalog

Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA – Katalog

Katalog profesjonalnych placówek leczenia alkoholizmu, powikłań choroby alkoholowej, współuzależnienia, DDA, zawiera informacje, dane adresowe.

Region śląsko – dąbrowski

No Comments »


Pokaż region slasko-dabrowski na większej mapie

napisz do nas: region_slasko-dabrowski@al-anon.org.pl

Będzin, grupa „Krokus” Klub Abstynenta „Znicz”,
ul. Berka Joselewicza 2,
wtorek – 1830 (2)

Dąbrowa Górnicza, grupa „Zaufanie”, Klub Abstynenta „Blok”, Przychodnia Rejonowa nr 5,
ul. Adamieckiego 13,
środa – 18.00 (3)

Gliwice, grupa „Nadzieja”, (siedziba regionu)
ul. Daszyńskiego 28,
poniedziałek – 17.30 (ost.)
Gliwice, grupa „Dobra Droga”, Dom Rekolekcyjny (wejście D, p. 430) p. IV, Kościół Matki Bożej Kochawińskiej
ul. Kopernika 63,
wtorek – 17.45

Jastrzębie Zdrój, grupa „Katarzyna”, Parafia N.M.P. Matki Kościoła,
ul. ks. J. Popiełuszki ,
wtorek – 18.00 (ost.)
Jastrzębie Zdrój, grupa „Sasanka”, Klub Abstynenta „Arka”,
ul. Zielona 18a,
środa – 17.30 (ost.)

Katowice, grupa „Halinka”, Parafia Ewangelicko-Augsburska,
ul. Warszawska 18,
poniedziałek – 18.00 (ost.)
Katowice, grupa „Renia” Parafia Św. Stanisława Kost. – salka parafialna,
ul. Górniczego Stanu 22,
piątek – 18.00  (ost.)

Leszczyny, grupa „Godność”, Salka katechetyczna przy kościele Św. A.Boboli,
ul. Ks. Pojdy 104,
środa – 18.00 (ost.)

Mikołów, grupa „Oleńka”, Klub Abstynenta „Powrót”,
ul. Konstytucji 3 Maja 38,
środa – 17.30  (1)

Piekary Śląskie, grupa „Promyk”, Klub Abstynenta „Piątka”,
ul. Damrota 19,
poniedziałek – 17.00 (ost.)

Pszczyna, grupa „Promyk”, Parafia Podwyższenia Krzyża, salka nr 7
ul. M.C. Skłodowskiej 1,
wtorek – 18.00 (ost.)

Ruda Śląska – Wirek, grupa „Radość”, Parafia św. Wawrzyńca,
ul. Czajkowskiego 16,
piątek – 16.30 (ost.)

Rybnik, grupa „Halina”, Parafia Królowej Apostołów,
ul. Wieniawskiego 7,
czwartek – 18.00 (ost.)

Sosnowiec, grupa „Nadzieja”, Klub Abstynenta „AD-ASTRA”,
ul. 3 Maja 11 (wejście od ul. Warszawskiej),
czwartek – 17.00  (ost.)
Sosnowiec, grupa „Uwolnienie”, Klub Abstynenta „Uwolnienie”,
ul. Niepodległości 17,
piątek – 18.30 (1)
Sosnowiec -Klimontów, grupa „Przebudzenie”,
ul. Hubala Dobrzańskiego 99,
środa – 17.00 (1)

Tychy, grupa „Pełna Radość”, Parafia św. Krzysztofa,
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1,
czwartek – 18.30 (ost.)

Okręg opolski  

Kędzierzyn Koźle, grupa „Tęcza”, suterena Stowarzyszenia Abstynent,
ul. Piotra Skargi 38,
środa – 18.30 (ost.)

Kluczbork, grupa „Pomocna dłoń”, pokój Nr 2 w Stowarzyszeniu „Dziewięćsił”,
ul. Zamkowa 6,
środa – 17.00 (1)

Krapkowice, grupa „Maria”, Punkt konsultacyjno-terapeutyczny,
os. XXX-lecia 23, (siedziba okręgu)
poniedziałek – 17.00

Krapkowice, grupa „PROMYK SŁOŃCA”, Punkt konsultacyjno-terapeutyczny,
os. XXX-lecia 23,
środa – 17.00 (4)

Opole, grupa „Waga”, siedziba CIVITAS CHRISTIANA,
Pl. Św. Sebastiana 3, (parter drugie drzwi po lewej stronie)
środa – 17.00

Ozimek, grupa „Oaza”, Budynek Żłobka
ul. Dłuskiego 13
czwartek – 18.00
(ost.)

Tarnów Opolski, grupa „Wsparcie”, Ochotnicza Straż Pożarna,
ul. Klimasa 8,
wtorek – 17.00

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.