?> Regin gdański | Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA - Katalog

Ośrodki leczenia alkoholizmu, współuzależnienia, DDA – Katalog

Katalog profesjonalnych placówek leczenia alkoholizmu, powikłań choroby alkoholowej, współuzależnienia, DDA, zawiera informacje, dane adresowe.

Regin gdański

No Comments »


Pokaż region gdański na większej mapie

Braniewo, grupa „Astra”, Klub Abstynenta,
ul. Kościuszki 10
poniedziałek – 17.00    (1)

Bytów, grupa „Nadzieja”, Świetlica Gminnego Komitetu Rozwiązywania
Problemów Alkoholowych,
ul. Miła 26,
poniedziałek – 19.00 (ost.)

Czersk, grupa „Pokój”, Salka Katechetyczna,
ul. Szkolna 2,
wtorek – 18.00 (ost.)

Czersk, grupa „Wolność”, Klub Abstynenta,
ul. Dworcowa 13,
czwartek – 18.00

Człuchów, grupa „Wrzos”, Klub Abstynenta „Krokus”,
ul. Szczecińska 5,
czwartek – 18.00

Dzierzgoń, grupa „Frezja”, Salka katechetyczna,
ul. Kościelna,
środa – 19.00 (1)

Elbląg, grupa „Olka”, Plebania,
ul. Robotnicza 68,
poniedziałek – 17.00 (ost.)

Elbląg, grupa „Druga Zmiana”, Dom Parafialny,
ul. Odrodzenia 13,
piątek – 18.00 (ost.)

Elbląg, grupa „Śmieszki”, Dom Kultury „Zakrzewo”,
ul. Robotnicza 246,
czwartek – 17.00 (1)

Elbląg, grupa „Joanna”, Plebania,
ul. Kielecka 16,
środa – 17.30  (ost.)

Frombork, grupa „Promień”, Przychodnia ZOZ, Klub Abstynenta,
ul. Młynarska 4,
środa – 18.00  (ost.)

Gdańsk – Morena, grupa „Morenka”, Przychodnia Rejonowa (p. 406)
ul. Jaśkowa Dolina 105,
środa – 17.00

Gdańsk, grupa „Grajdołek”, Ośrodek Terapeutyczny Uzależnień,
ul. Zakopiańska 37,
piątek – 17.00

Gdańsk – Nowy Port, grupa „Kropla”, Centrum Interwencji Kryzysowej PCK,
Pl. Ks. J. Gustkowicza 13 p.28,
czwartek – 17.00 (ost.)

Gdańsk – Przymorze, grupa „Iskierki”, Kościół „Królowej Różańca”,
Pl. NMP 1,
poniedziałek – 17.15 (3)

Gdańsk – Wrzeszcz, grupa „Maki”, Katolickie Centrum Trzeźwości,
ul. Przytockiego 3, punkt sprzedaży literatury,
sobota – 16.30 (ost.)

Gdańsk – Złota Karczma, grupa „Niedźwiadek”, Plebania przy parafii Św. Rafała Kalinowskiego,
Złota Karczma 24,
poniedziałek – 19.00 (ost.)

Gdańsk – Żabianka, grupa „Radość”, Kościół pw. Chr. Króla,
ul. Gdyńska 8,
środa – 17.00

Gdynia, grupa „Bezpieczny Brzeg”, Plebania parafii Przemienienia Pańskiego,
ul. Kcyńska 2,
środa – 18.00 (ost.)

Gdynia, grupa „Początek”, Klub Abstynenta,
ul. Traugutta 9,
piątek – 17.30 (ost.)

Gniew, grupa „Jedność”, Sala katechetyczna,
ul. Kursikowskiego 8,
piątek – 17.00

Kosakowo, grupa „Pomost”, Dom Parafialny,
ul. Żeromskiego 77,
wtorek – 18.30

Kwidzyn, grupa „Uśmiech”, Klub Abstynenta,
ul. Odrowskiego 10,
poniedziałek – 17.30 (1) (ost.)

Lębork, grupa „Stokrotki”, Klub Abstynenta „Odnowa”,
ul. B. Krzywoustego 1,
wtorek – 18.00 (2)
Łubiana, grupa „Zaufanie”, 83-407 Łubiana,
ul. Kolejowa (dawny budynek PKP)
środa 19.00 (ost.)

Malbork, grupa „Niezapominajki”, Parafia przy kościele św. Jana Solka,
Stare Miasto 22,
poniedziałek – 18.00 (ost.)

Puck, grupa „Poranek”, Centrum Dominik,
ul. Judyckiego (piwnica),
wtorek – 18.30

Słupsk, grupa „Ku Słońcu”, Stowarzyszenie „Krokus” Cent. Trzeźwościowe,
ul. Sienkiewicza 7,
poniedziałek – 18.00 (ost.)

Sopot, grupa „Mewa”, Plebania,
ul. Malczewskiego 18,
środa – 18.30 (ost.)

Sztum, grupa „Maki”, Urząd Miasta i Gminy,
ul. Mickiewicza 39,
piątek – 17.00 (ost.)

Sztum, grupa „Barka”, Parafia Andrzeja Boboli,
ul. Konopnicka 14,
środa – 16.00 (ost.)

Tczew, grupa „Nowe Życie”, Klub Abstynenta „Sambor”,
ul. Orzeszkowej 6,
czwartek – 17.00 (3)

Tczew, grupa „Uśmiech”, Sala Katechetyczna,
ul. Gdańska 4,
wtorek – 18.00

Tuchomie, grupa „Światło miłości”, Gminny Ośrodek Kultury w Tuchomiu,
piątek – 19.00 (ost.)

Wejherowo, grupa „Słoneczniki”,  Salka katechetyczna przy kościele św. Leona,
ul. 3-go Maja 19,
czwartek – 17.00 (ost.)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.